כללי זהב למתגרשים

עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות
עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות
כללי זהב למתגרשים
הסכם ממון, צוואה , ירושה - פגישה - עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות
 1. כאשר מגיע רגע בו אתה מחליט כי ברצונך לעשות צעדים כלשהם בכל הנוגע להליך גירושין ו/או הגנה על רכוש, מומלץ להיוועץ בעורך דין  ולא להסתמך על עצות של חברים ומכרים  גם אם הם עברו את התהליך בעצמם.
  חשוב לזכור , כל מקרה נידון בהתאם לנסיבותיו המיוחדות ואין מקרה אחד יכול להשליך על משנהו.
  ייעוץ משפטי מעו”ד מיומן בתחום יבטיח כי לא תשגה בהחלטותייך, בפעולותייך הראשוניות שהינן קריטיות ומשמעותיות להמשך ההליך.
    לעולם אל תפנה בכוחות עצמך לבית המשפט ו/או בית הדין ותחל בהליכים בטרם קיבלת ייעוץ.
  אנחנו מאמינים בטקטיקה התקפית, הכוללת פתיחת הליכים לפני בן הזוג , כך שתיבחר הערכאה המשפטית הטובה עבורך  בהתאם לנסיבותיך האישיות, ועל מנת שיינקטו כל הצעדים המתאימים בפתח ההליך וכך שידך תהא על העליונה.
   
 2. .מומלץ לשים לב להתנהגות חשודה מצד בן הזוג, האם מעלים כספים מחשבון הבנק המשותף, האם נעלמו מסמכים מהבית, האם מתנהג באופן שונה , ייתכן שהוא מתכוון לפתוח בהליכי גירושין .
   
 3. באם מתעורר בכם חשד אודות בן הזוג בכל הנוגע להתנהלותו הן הכלכלית והן האישית , כדאי ורצוי להיעזר בשירותי חוקר פרטי אשר ישיג באמצעים חוקיים אינפורמציה רלוונטית אשר עשויה לשפר את מצבכם במהלך ניהול התיק.
   
 4. בכל מקרה  מומלץ  שלא לנקוט באלימות כלפי  בן הזוג, ולא ליתן לסחף הרגשות להפעיל אותך.
  אירוע אלימות עשוי לגרום להרחקתך מהבית לתקופה ארוכה אשר תמנע ממך אינפורמציה הכרחית בתיק ותגרום לכך כי תנהל /י  את תיק הגירושין מעמדה של חולשה.
   
 5. בכל מקרה  אל  תערבו  את הילדים בפרטי הסכסוך.
  הקפידו לשמור על נפשם הרכה של הילדים אשר גם כך נקרעים בין ההורים ומתקשים לקבל את רוע הגזירה  ואת המשבר בחיי המשפחה.
  אל תהפכו את הקטינים למרגלים ,  הרווח שתפיקו  יהיה זניח  לעומת הפגיעה שתגרם לנפשם של ילדיכם !   .

  מסיבה זו יש להקפיד ולבחור עו”ד מעולה בתחומו שידאג להתוות את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח שלו בהתייחס למכלול הנסיבות הפרטניות של כל מקרה ומקרה, שכן אין מקרה אחד הזהה למשנהו.