עצות זהב למתגרשים

עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות
עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות

עו״ד טל שרון

עורכת דין ומגשרת

חמישה כללי זהב למתגרשים 

  1. כאשר מגיע רגע בו את/ה מחליט/ה כי ברצונך לעשות צעדים כלשהם בכל הנוגע להליך גירושין ו/או הגנה על רכוש, מומלץ להיוועץ בעורך דין  ולא להסתמך על עצות של חברים ומכרים  גם אם הם עברו את התהליך בעצמם.

חשוב לזכור , כל מקרה נידון בהתאם לנסיבותיו המיוחדות ואין מקרה אחד יכול להשליך על     משנהו.  יש להתוות את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח שלו בהתייחס למכלול הנסיבות   הפרטניות של כל מקרה ומקרה, שכן אין מקרה אחד הזהה למשנהו.

ייעוץ משפטי מעו”ד מיומן בתחום יבטיח כי לא תשגה בהחלטותייך, בפעולותייך הראשוניות     שהינן קריטיות ומשמעותיות להמשך ההליך.

אנחנו מאמינים שכדי למקסם את התוצאה הסופית בכל התחומים ילדים /מזונות / רכוש/ גט  והכל תוך פגיעה מינימאלית בילדים המשותפים ומניעת ניהול הליכים משפטיים ממושכים,     יש להיערך מבעוד מועד כך שתיבחר הערכאה המשפטית הטובה עבורך  בהתאם  לנסיבותיך האישיות, ועל מנת שיינקטו כל     הצעדים המתאימים בפתח ההליך וכך שידך תהא על העליונה.

  1. מומלץ לשים לב להתנהגות חשודה מצד בן/בת הזוג, האם נעלמים כספים מחשבון הבנק  המשותף, האם נעלמו מסמכים מהבית, האם מתנהג באופן שונה , ייתכן שבן /בת הזוג     מתכננים להפתיע אתכם ולפתוח בהליכי גירושין .
  2. באם מתעורר בכם חשד אודות בן הזוג בכל הנוגע להתנהלותו הן הכלכלית והן האישית ,  כדאי ורצוי לבדוק ולהשיג כל אינפורמציה רלוונטית אשר עשויה לשפר את מצבכם במהלך     ניהול התיק.
  3. יש להימנע מנקיטת כל סוג של אלימות שהיא כלפי בן/בת  הזוג, ולא ליתן לסחף הרגשות להשפיע על שיקול הדעת.

 אירוע אלימות יגרום לפגיעה קשה בכל בני הבית בעיקר בילדים, יוביל להרחקתו של הצד  האלים מהבית לתקופה ארוכה על כל המשמעויות הכרוכות בכך .

  1. והכי חשוב : בשום מקרה אל  תערבו את הילדים בפרטי הסכסוך.

    הקפידו לשמור על נפשם הרכה של הילדים אשר גם כך נקרעים בין ההורים ומתקשים לקבל  את רוע הגזירה  ואת המשבר בחיי המשפחה.

    אל תהפכו את ילדיכם למרגלים, אל תשתפו אותם במידע הנוגע לסכסוך , כבדו תמיד את ההורות של הצד השני לא משנה כמה פגע בכם,  אתם מתגרשים אחד מהשני אבל תמיד     תישארו הורים לילדיכם , התא הזוגי מתפרק , התא ההורי ימשיך לתמיד. 

    הרווח שתפיקו  יהיה זניח לעומת הפגיעה שתגרם     לנפשם של ילדיכם !   .