(מומלץ)עו”ד לגירושין

עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות
עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות

אלימות במשפחה

הסכם ממון, צוואה , ירושה - פגישה - עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות

אלימות במשפחה היא ללא ספק אירוע קשה כואב ומשפיל אשר לעיתים  עלול להסתיים בפציעה  ואפילו  במוות .
כאשר האלימות מתרחשת בתוך המשפחה היא הופכת לקשה שבעתיים   שכן הפגיעה היא בדלת אמות,  בבית, במקום בו אמורים להרגיש הכי בטוחים ומוגנים.

למרות שנוטים לייחס את מרבית אירועי האלימות  במשפחה לגברים דווקא, בעיקר כיוון שהגבר נתפס כחזק והאישה נתפסת כחלשה ממנו, הרי שתהיה זו  טעות לחשוב כי  אלימות היא מנת חלקן של נשים בלבד וקיימים לא מעט גברים הסובלים מאירועי  אלימות.

הליך הגירושין  משמש לא אחת  הזדמנות להעלאת טענות שלעיתים אינן נכונות בדבר אירועי אלימות כביכול , וזאת כאשר הטענה בדבר ” אלימות ”  משמשת למעשה לצרכים טקטיים בלבד ותכליתה להשיג הישגים ממוניים בעזרת הטענה על אלימותו כביכול של אחד מבני הזוג.

טענה על אלימות כנגד אחד מבני הזוג יכולה לגרום להרחקתו של בן הזוג האלים מהבית  בהסתמך על החוק למניעת אלימות במשפחה המאפשר הרחקתו  של בן הזוג האלים מהבית המשותף. בכך  ניתן לגרום לבן הזוג המורחק להתחיל את הליך הגירושין כשידו על התחתונה, נע בין מקומות מגורים ארעיים כאשר בן הזוג המרחיק נותר בבית וחש כי ניצח במלחמה.

ייצוג טוב במהלכו של הליך גירושין  ימנע הפללה מכוונת וסיבוך בתלונות סרק במשטרה, לחילופין יאפשר שימוש נכון וראוי בחוק למניעת אלימות במשפחה הן להשגת ביטחון, שלווה ושקט והן להשגת הישגים משפטיים שיקדמו את עניינו של הלקוח  ויביאו את הצד השני לרצון לסיים את התיק בין בפשרה ראויה ובין  מעצם העובדה שהפסיד נקודות במאבק המשפטי.
יובהר כי תלונות סרק עלולות להביא את שני הצדדים להפסד שכן פיטורין של הבעל  למשל ממקום עבודתו בגין תיק פלילי בשל אלימות  תפגע בסופו של דבר ביכולתו לשלם  מזונות לילדיו ולכן יש להתמודד עם נושא זה  תוך ראיה כוללת של טובתם של כל הנוגעים בדבר.

מסיבה זו יש להקפיד ולבחור עורך דין מעולה  בתחומו  שידאג להתוות את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח שלו  בהתייחס למכלול הנסיבות הפרטניות של כל מקרה ומקרה, שכן אין מקרה אחד הזהה למשנהו.