החוק החדש – עו״ד לגירושין בחיפה

עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות
עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות

החוק החדש

 

הסכם ממון, צוואה , ירושה - פגישה - עורך דין,טל שרון,ליאת שרון תלמי,ענייני משפחה,גירושין,נזיקין,מזונות,ילדים,רכוש,נישואין,משפחה,אלימות,חלוקה,פירוק,צוואות,ירושות

מטרת החוק לסייע לבני הזוג ליישב את הסכסוך המשפחתי בהסכמה ובגישור , והכל באמצעות עובדים סוציאליים של מערכת בתי המשפט.

החוק קובע מנגנון של  ארבע פגישות  גישור חובה בטרם תתאפשר פניה לערכאות, כך שניתן להגיע לביהמ”ש רק אם ניסיון  הגישור כשל.

החוק עורר ביקורת רבה בין היתר בשל העובדה כי לכאורה נראה כי נשללת ממי שחש פגוע מחיי נישואין מקפחים ו/או פוגעניים  , וכן  מכל מי  שמבקש למצות את מלוא זכויותיו המשפטיות , הזכות לנהל הליך משפטי ,כשהוא מלווה בעו”ד מקצועי ומיומן הפועל למיצוי כלל הזכויות המשפטיות .

לא אחת נכתב כי החוק החדש מונע למעשה מצד שחש  פגוע / מנוצל / מוחלש  ו/או ממי שמבקש להגן על רכושו /כספו/על יציאתו לדרך חדשה, את האפשרות  למקסם את הזכויות המשפטיות  ולצאת מההליך המשפטי כשידו על העליונה  .

נטען כי החוק החדש מטרפד  את היכולת למנוע הברחת רכוש, למנוע ניצול של מי שהגיע לנישואין עם רכוש וממון , וככלל מנטרל  ממי  שעומד להתדיין בענייני גירושין, את האפשרות לצאת להליך כה משמעותי והרה גורל , כשהוא  מלווה בפרקליט מקצועי ומיומן שיפעל לטובתו ויגן עליו .
 
משרדנו מעניק ייצוג וליווי משפטיים גם בהליכי גישור במסגרת יחידות הסיוע של ביהמ”ש, בהתאם לחוק החדש.
ניתן לנהל את הליך הגישור תוך ליווי ייעוץ והכוונה של משרדנו הן מאחורי הקלעים בפגישות ייעוץ במשרדנו ,  והן בהשתתפות של עורכי הדין בהליכי הגישור עצמם , ובדרך זו לפעול לשמירה על זכויות רכוש ומממון גם במסגרת החוק החדש.
 
עו”ד טל שרון הינה מגשרת מנוסה ומיומנת בעלת וותק של 20 שנה בגישור וביישוב סכסוכים.
במשרדנו צוות המיומן בסיוע לצדדים להגיע להסכמות גם במסגרת הליך משפטי וגם מחוץ לכותלי ביהמ”ש ,  וכמובן במהלך ניהול הליכי הגישור במסגרת החוק החדש.