טל.04-8556601 פקס. 04-8556602
 
leff corner
right corner
 
דף הבית >> מומחים לדיני משפחה >> אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

 

 

אלימות במשפחה
אלימות היא ללא ספק אירוע קשה כואב ומשפיל אשר לעיתים  עלול להסתיים בפציעה  ואפילו  במוות .
כאשר האלימות מתרחשת בתוך המשפחה היא הופכת לקשה שבעתיים   שכן הפגיעה היא בדלת אמות,  בבית, במקום בו אמורים להרגיש הכי בטוחים ומוגנים.

למרות שנוטים לייחס את מרבית אירועי האלימות לגברים דווקא, בעיקר כיוון שהגבר נתפס כחזק והאישה נתפסת כחלשה ממנו, הרי שתהיה זו  טעות לחשוב כי  אלימות היא מנת חלקן של נשים בלבד וקיימים לא מעט גברים הסובלים מאירועי  אלימות.

הליך הגירושין  משמש לא אחת  הזדמנות להעלאת טענות שלעיתים אינן נכונות בדבר אירועי אלימות כביכול , וזאת כאשר הטענה בדבר " אלימות "  משמשת למעשה לצרכים טקטיים בלבד ותכליתה להשיג הישגים ממוניים בעזרת הטענה על אלימותו כביכול של אחד מבני הזוג.

טענה על אלימות כנגד אחד מבני הזוג יכולה לגרום להרחקתו של בן הזוג האלים מהבית  בהסתמך על החוק למניעת אלימות במשפחה המאפשר הרחקתו  של בן הזוג האלים מהבית המשותף. בכך  ניתן לגרום לבן הזוג המורחק להתחיל את הליך הגירושין כשידו על התחתונה, נע בין מקומות מגורים ארעיים כאשר בן הזוג המרחיק נותר בבית וחש כי ניצח במלחמה.

ייצוג טוב במהלכו של הליך גירושין  ימנע הפללה מכוונת וסיבוך בתלונות סרק במשטרה, לחילופין יאפשר שימוש נכון וראוי בחוק למניעת אלימות במשפחה הן להשגת ביטחון, שלווה ושקט והן להשגת הישגים משפטיים שיקדמו את עניינו של הלקוח  ויביאו את הצד השני לרצון לסיים את התיק בין בפשרה ראויה ובין  מעצם העובדה שהפסיד נקודות במאבק המשפטי.
יובהר כי תלונות סרק עלולות להביא את שני הצדדים להפסד שכן פיטורין של הבעל  למשל ממקום עבודתו בגין תיק פלילי בשל אלימות  תפגע בסופו של דבר ביכולתו לשלם  מזונות לילדיו ולכן יש להתמודד עם נושא זה  תוך ראיה כוללת של טובתם של כל הנוגעים בדבר.

מסיבה זו יש להקפיד ולבחור עורך דין מעולה  בתחומו  שידאג להתוות את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח שלו  בהתייחס למכלול הנסיבות הפרטניות של כל מקרה ומקרה, שכן אין מקרה אחד הזהה למשנהו.


 


שאלות ותשובות

אנו מיומנים בניהול מאבקים משפטיים מורכבים הן בבית המשפט והן בבתי הדין הרבניים תוך השגת יתרונות והישגים מוכחים עבור לקוחותינו. - קרא עוד

מידע כללי

מידע זה אינו תחליף לייעוץ משפטי ואין לראות בו בגדר המלצה ו/או הדרכה המשמשות תחליף לפנייה לעו"ד מומחה.

ליצירת קשר וקביעת פגישה,
אנא צרו קשר טלפוני:

04-8556601

להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
אודות משרד עו״ד | מומחים לדיני משפחה | מומחים לגישור | מומחים לדיני נזיקין | כללי זהב למתגרשים | כתבות ומאמרים | צור קשר
שד’ מוריה 62 חיפה 3457327 | טל. 04-8556601 | פקס. 04-8556602 | www.talsharonadv.com
Designed by aviko creative shop | Powered by Zakai.com-Site building